Kağıthane Kombi Değişimi

Kağıthane Kombi Değişimi

İstanbul’un ilçesi olan Kağıthane sınırlarında Kombi Değişimi ve Kombi Montajı hizmeti verebilmekteyiz. Kendi profesyonel ekibimizle aynı gün içerisinde hızlı ve temiz işçilik ile montaj, değişim işlemini yapıyoruz. İş bitimi kapıda ödeme alarak müşterilerimizin bize güvenmesini sağlıyoruz. Kombi değişim işlemlerinde İgdaş’tan kombi değişim onayı almak gerekir ve bunu sadece İgdaş yetkili firmalar alabilir. Firmamız İgdaştan yetkilidir.

Kombi Değişim veya Kombi Montaj işlemleri için destek, bilgi almak isterseniz 0212 535 00 53 / 0212 535 00 63 / 0549 720 47 52 nolu telefonlardan bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Müşterilerimizin dairesine ve bütçesine uygun olarak kombi seçimi yapıldıktan sonra tarafımızca igdaş onay formu alınır. Eski kombi ve yeni kombi arasında farklılıklar olduğu için alt bağlantıları, bacası ve askı konsolu birbirine uymayacaktır. Öncelikle yeni kombinin montaj yapılacağı yere kombi askı aparatı monte edilir. Monte edilen askıya kombi oturtulur ve sağlamlığı kontrol edilir. Daha sonra kombi bacası monte edilerek baca kısmı tamamlanmış olur. Alt bağlantılarında ters bağlantı yapılmamasına dikkat edilerek kombinin alt kısmındaki plastik bağlantılar yapılır. Kombi flexi yardımıyla kombiye gaz bağlantısı sağlanır. Son olarak yoğuşma gider hattı bağlantısı yapılarak kombi değişim işlemi tamamlanmış olur.

Yoğuşmalı Kombi Montajında Farklılıklar Nelerdir ? Yoğuşma Sıvısı Nedir ? Yoğuşma Gideri Nasıl Yapılır ? Nerelere Bağlanabilir ?  sorularının cevaplarını aşağıdaki videomuzda anlattık

Kombi Değişim İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler :

Kombi Değişimi fiyatları ile ilgili Ücreti için Aşağıdaki linki tıklayınız

https://www.kombidukkani.com/

Kağıthane Kombi DeğişimiFirmamız İgdaş Yetkilidir. Kombi Değişimi işlemlerine yetkilidir. Kombi Dükkanı firmamız hem satış hem de uygulama yapan firma olduğu için müşterilerimize çok uygun fiyatlardan Kombi Değişimi işlemlerini yapabilmektedir. Bizden fiyat almadan karar vermeyin .

Kombi Dükkanı firmamız bir çok markanın bayiliği yapmaktadır. Bu sayede müşterilerimize geniş ürün seçenekleri sunabilmektedir. İhtiyacınıza uygun şekilde kombi seçmenize yardımcı oluyoruz. Firmamızın bayiliğini yaptığı markalar Eca, Demirdöküm, Vaillant, Buderus, Bosch, Baymak, Airfel, Protherm, Sanica, Warmhaus’dur.

Daireniz için nasıl kombi seçeceğinize karar vermediyseniz teknik personellerimiz aramanız durumunda sizlere ücretsiz olarak gerekli desteği verecektir.

Kombi Değişimi işlemlerimizi Kağıthane’nin tüm semt ve mahallelerinde gerçekleştirmekteyiz; Çağlayan Mahallesi, Çeliktepe mahallesi, Emniyet Evleri mahallesi, Gürtepe mahallesi, Gürsel mahallesi, Hamidiye mahallesi, Harmantepe mahallesi, Hürriyet mahallesi, Mehmet Akif Ersoy mahallesi, Merkez mahallesi, Nurtepe mahallesi, Ortabayır mahallesi, Seyrantepe mahallesi, Sultan Selim mahallesi, Şirintepe mahallesi, Talatpaşa mahallesi, Telsizler mahallesi, Yahya Kemal mahallesi, Yeşilce mahallesi.

 

Kağıthane Kombi Değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çalmaya karşı korumalı!
jigolo siteleri adana escort perabet venusbet giris